Celebrades les finals de les lligues de DC

  • Published in

5c948ba3 b4ed 48e2 9142 54e33a20065bLes instal·lacions d’EquipVidreres van acullir el cap de setmana 11 i 12 de desembre la Final de les Lligues de Doma Clàssica 0* i 1*

El dissabte es va competir en les categories de promoció del 0* i el diumenge es van fer les finals de la categoria 1*. Al mateix temps el diumenge també es van fer les proves finals de la Copa Catalana de ponis i les finals de Doma Adaptada. Els resultats van ser el següents:

 

 

Final 0*

AP Previa

  • 1er classificat: Marta Bani Medina - DAKOTA
  • 2on classificat: Nora Yebra Pedrol - PRUNA
  • 3er classificat:  Ian Arjona Martínez – TOXUXU LA CAMPANA1db26de4 b559 4e34 b5ca 94a6ba9d591f

 AP Cavalls

  • 1er classificat: Carla Zaldua Bessa - OCLE
  • 2on classificat: Arianna Volpi Rustarazo - OCLE
  • 3er classificat:  Blanca Viladomiu Mirapeix - DUENDE

 AP Ponis

  • 1er classificat: Julia Cuples Marti - DAKOTA
  • 2on classificat: Berta Membrive Rivero – CAMPANILLA LA CAMPANA
  • 3er classificat:  Arwen Ballabriga Olivella – HARM BIG BOY

Reprise 1

  • 1er classificat: Paula Mira Catalan - PHOSKITO
  • 2on classificat: Onia Maldonado Baliarda – CAVA WILSON
  • 3er classificat:  Judit Puig Puig – Zephiro5c086402 a98b 4cce 8cfd f3a2ad662e8e

Reprise 2

  • 1er classificat: Maria Ceniceros Ragull - WALKIRIA
  • 2on classificat: Jael Gimenez Triviño - RUSIA
  • 3er classificat: Clara Quatrucci – OLVERA JAM CASTAÑA

Reprise 3

  • 1er classificat: Albert Calvet Oller - MAJAERO
  • 2on classificat: Alba Loparec Carrillo - FLEURINE
  • 3er classificat:  Gala Planas Piñeiro – PRINCE C

Equips 0*

  • 1er classificat: CH Equestrian Barranco
  • 2on classificat: CH Collserola
  • 3er classificat: CE La Campana Team8b1ad259 6c65 4d40 8ee6 4b49a6906cc4

Final Doma Adaptada

Grau VIa Open

  • 1er classificat: Maria Gallegos Vila - DORADO
  • 2on classificat: Joan Fabrega Canovas – DORADO

Grau VIa

  • 1er classificat: Kristi Fallo Fantoba – NADADOR XVII

Final  Copa Ponis

Ponis A

  • 1er classificat: Elsa Manzano Alaves – ZWANEHOEF KAREL
  • 2on classificat: Daniela Pinto Gracia – CEHIA BEL.LA
  • 3er classificat: Pia Pot Joan – Black Label04684ad1 666d 4004 a592 0bac978d1e01

Ponis B

  • 1er classificat: Phoebe Sayols Fortea – ZONNEWEIDE HELLIOS
  • 2on classificat: Berta Serra Mazuelos – JOHN LENNON
  • 3er classificat: Veronica Frutos Alaves – HENRY’S STAR DE SAN TIRSO

Ponis C

  • 1er classificat: Ixone Lacunza Vazquez - ROMEO
  • 2on classificat: Asia de Lucia - ROMEO
  • 3er classificat: Anna Porta Cordoba – BONNIE

 Final 1*

Open4

  • 1er classificat: Andrea Piguillem Llovet - BRILLANTE
  • 2on classificat: Nazaret Gallego Guerra – FINE TIME
  • 3er classificat: Aleix Calvet Rodriguez – DENVER VAN DE ELSAKER

Open3

  • 1er classificat: Gisela Barastegui Alonso – CHULU REb07d0d1a 6d38 4edc 8650 4b68b560fba9

Open2

  • 1er classificat: Asia de Lucia - ROMEO
  • 2on classificat: Marta Cordomi Brugueres – CAVA ZABALETO
  • 3er classificat: Paula Carreras Hernandez – CEREZO B

Open1

  • 1er classificat: Paula Remon Gil - DAKOTA
  • 2on classificat: Berta Mollfulleda Gimenez – FUER SONETO
  • 3er classificat: Marta Presseguer Puig – GOLFO LIX

Benjamins

  • 1er classificat: Eugenia Pujol Baliarda – AIRESDEANDALUCIA ROCIERO
  • 2on classificat: Berta Serra Mazuelos – JOHN LENNON
  • 3er classificat: Daniela Pinto Gracia – CEHIA BEL.LA

 Alevins

  • 1er classificat: Ariane Alonso Fuentes – HAPPY FEET LA CAMPANA
  • 2on classificat: Claudia Martin Daza – CAVA WILSON
  • 3er classificat: Elsa Manzano Alaves – AIRESDEANDALUCIA BRANDY50ee89de 54a6 4e9f a5b2 3750fe8a0ed0

Infantils

  • 1er classificat: Ixone Lacunza Vazquez - ROMEO
  • 2on classificat: Itziar Alonso Fuentes – Mr. BEAN LA CAMPANA
  • 3er classificat: Aina Böhm Delmas – LOCOMOTION

Juvenils 0*

  • 1er classificat: Mireia Luz Konovalova – ROYAL THUNDET
  • 2on classificat: Nicole de Lucia – RED DIAMOND
  • 3er classificat: Claudia Pomer Solet – HINOJO

Juvenils

  • 1er classificat: Maria Bech Salvatella - SHOWTIME
  • 2on classificat: Laia Canut Arenos – FRIDA GOLD
  • 3er classificat: Joel Jori de Miquel – SUEÑOa4518885 32d2 4567 b72f 264513ee2761

San Jorge (YR)

  • 1er classificat: Lourdes Aulet Perez - DONSCHA
  • 2on classificat: Melanie Caballero Garcia - RODALO
  • 3er classificat: Tania Forns Morales – ENVY ME

San Jorge

  • 1er classificat: Laureano Mrtinez Molina – COCO CHANEL
  • 2on classificat: Jose Manuel Vicente Guil - HOUDINI
  • 3er classificat: Sonia Ruiz Perez – LUCERO PER

 Equips 1*

  • 1er classificat: CH Sant Marti Vell (CAVA)
  • 2on classificat: CH Equestrian Barranco
  • 3er classificat: CE Aiguaviva Hipic

 

Escribir un comentario


Código de seguridad
Refescar

logo

Federació Catalana d’Hípica
CASA DE L'ESPORT
Rambla Guipúscoa, 23-25,
4a planta, porta E
08018 - Barcelona

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI